Twoja Osobista Stylistka

GDYNIA, SOPOT, GDAŃSK, CAŁA POLSKA

Skontaktuj się ze mną

TEL. 505 709 788

O mnie

Hanna Góraj – właścicielka firmy Doradztwo Ds. Ubioru i Wizerunku od 2011 roku. Stylistka, Personal Shopper, miłośniczka i pasjonatka mody. Instruktorka Stylizacji Ubioru. Szkoleniowiec z zakresu wizerunku. Współpracuję z osobami prywatnymi, firmami i markami odzieżowymi, takimi jak: Levi’s, Pretty One, Simple i wiele innych. Setki zadowolonych klientów. Zapraszam!

Z wiekiem, zainteresowanie modą i stylizowanie przerodziło się w miłość i ogromną pasję. To skłoniło mnie do dalszego rozwoju w tym kierunku. Nauka w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie, utwierdziła mnie w przekonaniu, że zawód stylistki to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Osoby zainteresowane zmianą wizerunku to wspaniałe, silne kobiety, które idąc przez życie, czasami zapominają o sobie i swoich potrzebach. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Sopocie), nasze spotkanie będzie owocne nie tylko w kwestii doboru ubrań, ale dowiesz się jak pracować nad swoją pewnością siebie każdego dnia!

W dobie XXI wieku, to jak jesteśmy postrzegani przez innych,  w dużej mierze zależy od naszego wyglądu. Jeśli uważasz, że Twój wizerunek potrzebuje natychmiastowej odmiany, trafiłaś w dziesiątkę! Sprawię, że dostrzeżesz wszystkie swoje atuty, docenisz je i zechcesz się nimi chwalić. Zaczniesz zachwycać swoim wyglądem. Dzięki przemianie, której dokonam, twoje ubranie będzie mówiło: „Jestem najwspanialszą kobietą na ziemi”.

Do dzieła Drogie Panie!

 

Masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiem.

Możesz też zadzwonić:

505 709 788

lub napisać:
stylistka@mala-czarna.net

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o ofertach i promocjach zostaw nam swój adres mailowy.

OPINIE

Przeczytaj opinie zadowolonych klientek i klientów i dowiedz się dlaczego warto skorzystać z moich usług.

Facebook

Dołącz do nas na Facebook’u!
Nowości, porady, wydarzenia i wiele więcej...